Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
ROZWIĄZANIA

Lokalizacja oprogramowania


Usługa tłumaczeń online, realizowana za pomocą autorskiego narzędzia Translation Portal™ udostępnia klientowi tłumaczenia krótkich tekstów na kilka języków niemal w czasie rzeczywistym. Usługa dotyczy tylko tekstów nieprzekraczających 500 znaków, w formacie tekstowym, bez grafiki. Idealnie nadaje się na przykład do obsługi komunikatów prasowych, aktualności, ogłoszeń itp.

Klient wprowadza tekst do tłumaczenia na specjalnej stronie internetowej i wybiera języki docelowe. Aplikacja rozsyła tekst do tłumaczy i nadzorującego kierownika projektu. Tłumaczenie odbywa się w terminie ustalonym z klientem (może to być na przykład 1 godzina). Przetłumaczony tekst jest dostępny dla klienta na tej samej stronie natychmiast po przetłumaczeniu i zatwierdzeniu przez kierownika projektu.

Takie podejście eliminuje całkowicie tradycyjne zarządzanie projektem - wysyłanie tekstu do kierownika, następnie do tłumaczy, ponownie do kierownika i wreszcie do klienta - wszystko to wykonywane jest automatycznie. Krótkie teksty mogą być gotowe nawet po kilkunastu minutach, w wielu językach, w trybie online.

Rozliczenie może odbywać się ryczałtowo lub od słowa - program automatycznie liczy słowa i wysyła odpowiedni raport zarówno do kierownika projektu, jak i do klienta.

Na życzenie cykl może również obejmować korektę. Wszelkie szczegóły, takie jak czas odpowiedzi, liczba „dyżurnych” tłumaczy, uprawnienia itp. ustalane są indywidualnie z każdym klientem.

Tłumaczenia online - Translation Portal
Drukuj stronę >