Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
tcworld 2008Powrót >
Konferencja tcworld 2008.

W dniach 5-7 listopada 2008 przedstawiciele Centrum Lokalizacji CM wzięli udział w międzynarodowej konferencji tcworld, zorganizowanej przez stowarzyszenie tekom.

Konferencja odbyła się w Rhein-Main-Hallen w Wiesbaden w Niemczech i zgromadziła ponad 3000 uczestników i gości z całego świata. Wśród wystawców obecne były zarówno firmy zajmujące się lokalizacją i tłumaczeniami, jak i producenci oprogramowania do tworzenia i zarządzania dokumentacją, a także organizacje zrzeszające firmy zajmujące się tego typu działalnością. Stoisko naszej firmy było częścią stoiska stowarzyszenia GALA.

tcworld 2008 tcworld 2008 tcworld 2008

Podczas konferencji Wiceprezes ds. Badawczo-Rozwojowych Michał Tyszkowski przedstawił prezentację pod tytułem „Human Assisted Machine Terminology Management”, w której przybliżył założenia i główne funkcje systemu obsługi terminologii KeyStone™. Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem, a wielu słuchaczy wyraziło zdanie, że obecnie jest to najszybszy i najskuteczniejszy system ekstrakcji terminologii na rynku.