Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Fundacja Tara
Powrót >
Centrum Lokalizacji CM pomaga Fundacji Tara i wspiera jej działania.

Tara - schronisko dla koni - to fundacja zajmująca się ratowaniem koni i innych zwierząt, które przestały być potrzebne swoim opiekunom i zostały z tego powodu skazane na śmierć.

Misja Fundacji Tara to nie tylko zapewnienie zwierzętom godnych warunków w podeszłym wieku, ale także uświadomienie ludziom, że zwierzęta nie są przedmiotami i nie można po prostu pozbywać się ich wtedy, kiedy stają się nieprzydatne. Realizując tę misję fundacja jest otwarta na wszelkie formy współpracy i zachęca jak największą rzeszę ludzi do odwiedzin zarówno swojego pięknie urządzonego terenu, jak i strony internetowej.

Aby strona ta była jeszcze bardziej znana i dostępna, także dla osób nieposługujących się językiem polskim, firma Centrum Lokalizacji CM zaoferowała swoje wsparcie w formie przygotowania jej obcojęzycznych wersji. Jako pierwsza powstała wersja w języku niemieckim.

Chcielibyśmy, aby nasza pomoc przyczyniła się do krzewienia idei Fundacji Tara także poza granicami Polski.