Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Program stypendialny Świat dla Młodych

Powrót >
Finał programu stypendialnego „Świat dla Młodych”.

Firma Centrum Lokalizacji CM ufundowała stypendia dwojgu zdolnym uczniom z gimnazjum i liceum ogólnokształcącego w ramach programu stypendialnego „Świat dla Młodych”.

Program stypendialny „Świat dla Młodych” został uruchomiony pod koniec roku 2011 w celu nagrodzenia uczniów uzdolnionych w kierunku językowym i szczycących się nieprzeciętnymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Celem stypendium jest nie tylko nagrodzenie zdolnej młodzieży za dotychczasową pracę, ale także zachęta do dalszego rozwoju.

W wyniku wstępnej kwalifikacji pięcioro uczniów z dolnośląskich szkół, stanowiących czołówkę regionu, zostało zakwalifikowanych do ścisłego finału. Ich poziom był bardzo wyrównany, przez co Kapituła stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem wyboru dwojga najlepszych z najlepszych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i zapraszamy w przyszłym roku uzdolnioną językowo młodzież z Dolnego Śląska.