Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Program stypendialny Świat dla MłodychPowrót >
Centrum Lokalizacji CM w ramach działalności wspierającej uruchamia program stypendialny „Świat dla Młodych”.

W branży tłumaczeń i lokalizacji liczy się nie tylko technologia informatyczna, ale także, a może nawet przede wszystkim, ludzie. Dlatego firma Centrum Lokalizacji CM zatrudnia jak najlepszych fachowców oraz podejmuje współpracę tylko z najlepiej wykwalifikowanymi tłumaczami.

Wyższe uczelnie oferują studentom ogólne wykształcenie w danym kierunku. Z tego względu w CM staramy się sami przygotowywać potencjalnych współpracowników i przekazywać im wyspecjalizowaną wiedzę, która jest niezbędna do współpracy z naszą firmą. Jedną z form takiego przygotowania są programy praktyk tłumaczeniowych, sprzedażowych, informatycznych oraz z zakresu zarządzania projektami, które funkcjonują już od kilku lat i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród studentów i młodych absolwentów.

Zachęceni sukcesem praktyk postanowiliśmy skierować ofertę do jeszcze młodszych adeptów zawodu tłumacza. Program stypendialny „Świat dla Młodych” ma na celu wychwycenie talentów językowych wśród młodzieży i udzielenie im wsparcia ułatwiającego dalsze kształcenie w kierunku, który w przyszłości może umożliwić im współpracę z naszą firmą lub z innymi biurami tłumaczeń.

Program „Świat dla Młodych” skierowany jest do uczniów szkół szczebla gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego, którzy osiągnęli już swoje pierwsze sukcesy w dziedzinie nauki języków obcych.

Szczegółowy regulamin programu oraz wniosek o przyznanie stypendium są dostępne na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy przekonani, że taka inwestycja zwróci się nam za kilka lat w postaci najlepiej wykwalifikowanych współpracowników w dziedzinie języków obcych.