Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Rynek tłumaczeń i lokalizacji w Polsce 2011

Powrót >
Czwarta edycja konferencji Rynek tłumaczeń i lokalizacji w Polsce.

W dniach 26-27 marca odbyła się w Poznaniu czwarta edycja konferencji Rynek tłumaczeń i lokalizacji w Polsce. Tradycyjnie konferencja połączona była z możliwością odbycia szkoleń z obsługi narzędzi CAT dla tłumaczy i kierowników projektu.

Główna tematyka większości wystąpień na konferencji obejmowała zagadnienia związane z zapewnieniem jakości tłumaczeń, unikaniem najczęściej pojawiających się błędów, a także wykorzystaniem łatwo dostępnych narzędzi informatycznych do upraszczania i automatyzacji niektórych etapów tłumaczenia oraz obsługi projektów. Omówiono także sytuację na rynku tłumaczeń w Polsce i perspektywy jej rozwoju w roku 2011 i następnych.

W konferencji wzięło udział trzech pracowników Centrum Lokalizacji CM. Udział w konferencji był okazją nie tylko do pogłębienia wiedzy z zakresu obsługi projektów lokalizacyjnych, ale także do wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych firm i tłumaczami.