Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
CM POLECA

Praktyki sprzedażowe


Studia z zakresu marketingu i sprzedaży cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem. Na rynku pracy widać stale rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z tych dziedzin.

Żadne przedsiębiorstwo nie pozostaje dziś bierne i nie oczekuje, że marka będzie sprzedawała się sama. Za sukcesem firmy stoi cały sztab specjalistów do spraw marketingu i sprzedaży. Promocja i sprzedaż usług nie jest jednak procesem tak oczywistym, jak ma to miejsce w przypadku konkretnego produktu. Klient nie może usługi obejrzeć ani dotknąć, co stawia nie lada wyzwanie przed pracowmikami działu marketingu i sprzedaży.

Globalizacja rynku światowego wymusza na przedsiębiorstwach różnych sektorów tworzenie wielojęzycznych dokumentacji swoich produktów, witryn internetowych czy korespondencji firmowej. Firmy coraz rzadziej koncentrują się na działalności jedynie w obrębie rynku krajowego. Potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne stale rosną i dotyczą nie tylko światowych koncernów.

Praktyki sprzedażowe
Drukuj stronę >
W związku ze stale poszerzającą się bazą klientów CM oferuje możliwość odbycia praktyk z zakresu sprzedaży i promocji usług. Praktyki są skierowane do wszystkich studentów i młodych absolwentów, którzy są zainteresowani tym obszarem działalności, a także podniesieniem kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk organizowanych w CM, prosimy o zapoznanie się z programem, a także o kontakt telefoniczny z biurem lub mailowy na adres hr@cmlocalization.eu.