Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
CM POLECA

Praktyki z zarządzania projektami


Czy zarządzanie projektami jest odrębną i uniwersalną dziedziną wiedzy, czy tylko specjalizacją w obrębie innych dziedzin? To pytanie od lat rodzi burzliwe dyskusje, a sprowadza się do tego, czy wykwalifikowany kierownik projektu poradzi sobie w dowolnej branży, nawet bez jej znajomości, czy też odwrotnie, wykwalifikowany specjalista z danej branży będzie mógł zarządzać projektem bez wykształcenia z zakresu zarządzania.

W Centrum Lokalizacji CM uważamy, że prawda leży pośrodku. W branży usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych do zarządzania projektami niezbędna jest dobra znajomość warsztatu tłumacza, jednak wiele czynności można wykonywać znając ogólne zasady zarządzania projektami. Dlatego wśród pracujących u nas kierowników projektu posiadamy zarówno osoby zatrudnione wcześniej jako tłumacze, jak i takie, które branżę tłumaczeniową poznały dopiero w naszej firmie.

Praktyki z zarządzania projektami
Drukuj stronę >
Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu właśnie "hybrydowemu" podejściu jesteśmy w stanie przekazać adeptom sztuki zarządzania projektami wiedzę, którą da się wykorzystać nie tylko w naszej branży, ale także w dowolnej innej. Zapraszamy osoby pragnące sprawdzić w praktyce i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny zarządzania projektami do odbycia praktyki w naszej firmie. Jest ona skierowana zarówno do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą lokalizacyjno-tłumaczeniową, jak i tych, którzy planują pracę na stanowisku kierownika projektu w innej branży.

Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk organizowanych w CM, prosimy o zapoznanie się z programem, a także o kontakt telefoniczny z biurem lub mailowy na adres hr@cmlocalization.eu.