Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
CM POLECA

Praktyki informatyczne


Nowoczesna firma zajmująca się usługami tłumaczeniowymi, a do takich niewątpliwie zalicza się Centrum Lokalizacji CM, wykorzystuje w swojej pracy liczne narzędzia informatyczne. Należą do nich oczywiście programy CAT, ale to tylko jedno z wielu rozwiązań, które stosujemy codziennie w naszej pracy.

Wykorzystujemy zróżnicowane programy do kontroli jakości, zarówno własne, jak i innych firm, w obsłudze projektów oraz kontaktach z klientami pomaga nam autorskie oprogramowanie, a sieć wewnętrzną oraz stronę internetową obsługują serwery oparte na systemie Linux. Ponadto korzystamy z rozwiązań typu open-source do obsługi tłumaczeń maszynowych, terminologii i wielu innych niestandardowych operacji, zapewniających naszej firmie przewagę konkurencyjną. Wszystkie te systemy wymagają ciągłego nadzoru, rozszerzania i zarządzania, aby działały optymalnie i szybko dostosowywały się do zmian w otaczającym nas środowisku biznesowym.

Praktyki informatyczne
Drukuj stronę >
Aby zapewnić optymalne działanie wszelkich wykorzystywanych w firmie systemów informatycznych, musimy tworzyć programy i skrypty w takich językach, jak C++, Perl, SQL, PHP, Java i innych. Pracując w branży lokalizacyjnej od 15 lat poznaliśmy wiele praktycznych zastosowań tych języków i potrafimy tego nauczyć. Zapraszamy osoby pragnące sprawdzić w praktyce i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny informatyki do odbycia praktyki informatycznej w naszej firmie. Praktyka jest skierowana do wszystkich studentów i młodych absolwentów, którzy są zainteresowani tym obszarem działalności, a także podniesieniem kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk organizowanych w CM, prosimy o zapoznanie się z programem, a także o kontakt telefoniczny z biurem lub mailowy na adres hr@cmlocalization.eu.