Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Tłumacz a komputer.

Powrót >
Centrum Lokalizacji CM współorganizatorem drugiej edycji konferencji Tłumacz a komputer.

W dniach 25-26 października 2014 we Wrocławiu odbędzie się druga edycja konferencji Tłumacz a komputer, organizowanej wspólnie przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu oraz Centrum Lokalizacji CM.

Konferencja, podobnie jak jej poprzednia edycja, skupia się na zagadnieniach dotyczących wykorzystania metod informatycznych w lingwistyce. Metody te służą zarówno naukowcom zajmującym się lingwistyką komputerową, jak i praktykom, czyli tłumaczom korzystających z narzędzi informatycznych w codziennej pracy. Konferencja jest więc interesującą próbą połączenia ze sobą dwóch światów rzadko kontaktujących się ze sobą na co dzień - akademickiego i biznesu.

Podczas konferencji odbędą się 3 wystąpienia o charakterze warsztatów prowadzone przez pracowników Centrum Lokalizacji CM. Można będzie również porozmawiać z przedstawicielami naszej firmy na stoisku organizatora konferencji. Zapraszamy wszystkich tłumaczy oraz osoby zainteresowane współpracą z nami do udziału w konferencji i odwiedzenia naszego stoiska.

Więcej informacji i szczegółowy program konferencji można znaleźć na stronie internetowej Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu.

Tłumacz a komputer 2 Tłumacz a komputer 2
Tłumacz a komputer 2 Tłumacz a komputer 2
Tłumacz a komputer 2