Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER


Salmed 2014


Powrót >
Pracownicy Centrum Lokalizacji CM z wizytą na Międzynarodowych Targach Medycznych Salmed w Poznaniu.

Dnia 11 lutego bieżącego roku pracownicy Centrum Lokalizacji CM wzięli udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego Salmed w Poznaniu, odbywających się cyklicznie co dwa lata.

Na targach zaprezentowało się około 350 wystawców z całego świata, a wśród nich liderzy i producenci aparatury i urządzeń medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, sprzętu laboratoryjnego, rehabilitacyjnego i fizjoterapeutycznego, aparatury wykorzystywanej w medycynie ratunkowej, a także technik komunikacji oraz informacji.

W trakcie targów nasi pracownicy odbyli spotkania z przedstawicielami firm, będących aktualnymi i potencjalnymi Klientami Centrum Lokalizacji CM.

„Dzięki tym spotkaniom i rozmowom mogliśmy osobiście poznać ludzi, z którymi pracujemy na co dzień, wymieniając wiele trafnych spostrzeżeń. Mamy nadzieję, że bieżąca współpraca będzie się nadal rozwijać oraz że naszą ofertą usług tłumaczeniowych zainteresowaliśmy nowych, potencjalnych Klientów.”