Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Program Leonardo da Vinci
Powrót >
Centrum Lokalizacji CM rozszerza program praktyk i staży zawodowych.

Program praktyk prowadzony przez Centrum Lokalizacji CM okazał się bardzo popularny wśród studentów i absolwentów polskich uczelni i nie tylko. Liczba chętnych stale przekracza liczbę miejsc, dlatego wybieramy tylko najlepsze kandydatury.

W związku z dużym zainteresowaniem lokalnym, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o udział w międzynarodowym programie Leonardo da Vinci. Jest on częścią programu edukacyjnego Unii Europejskiej „Uczenie się przez całe życie” (Lifelong Learning Programme). Wspiera działania w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego. W ramach tego programu finansowane są staże zagraniczne dla osób z krajów Unii Europejskiej.

Obecnie na takim stażu przebywa absolwent studiów lingwistycznych z Belgii. W ramach 5-miesięcznego stażu zapozna się z oprogramowaniem CAT, narzędziami do kontroli jakości, zarządzania projektami i wieloma innymi aspektami pracy nowoczesnej firmy z branży lokalizacyjnej.