Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu
Powrót >
Centrum Lokalizacji CM wspiera Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.

Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu jest placówką, zapewniającą opiekę osobom, które z powodu ograniczeń fizycznych lub psychicznych nie są w stanie prowadzić samodzielnego życia. W placówce funkcjonuje 6 zespołów terapeutycznych, skupiających ponad 400 osób, które są mieszkańcami ośrodka.

Pracownicy Centrum Lokalizacji CM zorganizowali w tym roku akcję wspierającą Dom Pomocy Społecznej, dzięki której zebrano pieniądze pozwalające ufundować prezenty mieszkankom placówki z okazji corocznej uroczystości Dnia Kobiet. Głównym organizatorem uroczystości była młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy, która przygotowała wspaniały program artystyczny.

Zarówno występ młodzieży, jak i ufundowane przez naszą firmę prezenty spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkanek i kierownictwa Domu Pomocy Społecznej. Jesteśmy przekonani, że ta i podobne akcje będą kontynuowane w kolejnych latach.

Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu