Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Powrót >
Czerwiec w CM miesiącem działań wspierających i charytatywnych.

Pierwszy letni miesiąc upłynął w Centrum Lokalizacji CM pod znakiem działań charytatywnych. Naszą pomoc skierowaliśmy w kierunku instytucji kultury oraz dzieci zasługujących na szczególną troskę.

Z początkiem czerwca rozpoczęliśmy współpracę z Wrocławskim Teatrem Pantomimy. Podobnie jak w przypadku Filharmonii Wrocławskiej, współpraca polega na nieodpłatnym wykonywaniu tłumaczeń materiałów zamówionych przez Teatr Pantomimy. Chcielibyśmy w ten sposób ułatwić temu zasłużonemu wrocławskiemu teatrowi promocję na rynku międzynarodowym oraz przybliżyć go miłośnikom sztuki spoza Polski, którzy nie znają języka polskiego.

Dnia 7 czerwca 2014 w malowniczym Gałowie pracownicy CM we współpracy ze stadniną koni zorganizowali kilkugodzinny piknik dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej "Dom Św. Franciszka" w Legnicy. Imprezie towarzyszyło mnóstwo atrakcji w postaci zajęć sportowych, ogniska i słodkich przekąsek oraz przede wszystkim zajęć z końmi. Dzięki uprzejmości właścicielki stadniny, dzieci poznały historię każdego z koni, uczestniczyły w ich pielęgnacji oraz odbyły indywidualne przejażdżki pod okiem instruktorki. W ramach akcji dzieci otrzymały również drobne upominki, dzięki którym mogły poczuć się jak aktorzy jednego z westernów. Z pewnością ten dzień na długo zapisze się w pamięci dzieci oraz pracowników CM, którzy licznie wsparli akcję.

Gałów 2014 Gałów 2014
Gałów 2014 Gałów 2014