Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Localization World 2011Powrót >
Firma Centrum Lokalizacji CM licznie reprezentowana na konferencji Localization World 2011.

W dniach od 14 do 16 czerwca 2011 w Barcelonie odbyła się 17 konferencja Localization World. Wiodącym tematem tegorocznej konferencji były innowacje. Jak co roku konferencja zgromadziła licznie grono profesjonalistów z branży lokalizacji i innych usług lingwistycznych, a także przedstawicieli największych korporacji, będących nabywcami tego rodzaju usług. Wygłoszono wiele referatów i zorganizowano panele dyskusyjne, na których omówiono wiele zagadnień wiążących się z innowacyjnym podejściem do lokalizacji, tłumaczeń oraz marketingu usług językowych. Bardzo interesujące były także warsztaty przedkonferncyjne, poświęcone między innymi tłumaczeniom maszynowym.
Localization World 2011 Localization World 2011
Konferencja Localization World to również targi, na których zorganizowano kilkadziesiąt stoisk prezentujących największe światowe firmy oferujące usługi lokalizacyjne oraz oprogramowanie wspierające tłumaczenia i zarządzanie projektami lokalizacyjnymi.

Przedstawiciele usługodawców mogli spotkać się ze swoimi klientami oraz reprezentantami innych firm z branży nie tylko w kuluarach konferencji, ale również na dwóch wieczornych spotkaniach, w pierwszym i drugim dniu konferencji.

Firma Centrum Lokalizacji CM oddelegowała czterech pracowników, którzy wzięli udział zarówno w warsztatach przedkonferencyjnych, jak i samej konferencji. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana do dalszego rozwoju naszej unikatowej technologii wspomagającej proces tłumaczenia oraz kontroli jakości, w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów i obniżenia kosztów.