Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
USŁUGI

Low Cost Translation


W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na tłumaczenia tekstów o charakterze dokumentów wewnętrznych, firma Centrum Lokalizacji CM opracowała nową, korzystną cenowo usługę Low Cost Translation (LCT).

Dotyczy ona wyłącznie tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i odwrotnie, i przeznaczona jest dla polskich klientów.
Tę usługę polecamy w sytuacjach, gdy tekst wymagający tłumaczenia nie jest skierowany do końcowego klienta ani nie ma charakteru reklamowego, lecz jest dokumentem przeznaczonym dla odbiorcy w tej samej organizacji lub branży. Tego typu dokumenty to na przykład instrukcje wewnątrzfirmowe, dokumentacja przetargowa, oferty i zapytania ofertowe itp.

Istotą tłumaczenia wykonanego w trybie LCT jest skupienie się na samym tekście, z pominięciem wiernego odwzorowania oryginału. Tłumaczenie tekstów jest więc zawsze przekazywane w pliku MS Word, bez formatowania zgodnego z oryginałem i korekty zewnętrznej.

Czy to oznacza, że jest to usługa niskiej jakości? Zdecydowanie nie!

Tłumaczenie wykonywane jest przez profesjonalnych tłumaczy, fachowców w danej dziedzinie. Zrezygnowaliśmy jedynie z dodatkowych elementów, nie będących tłumaczeniem, takich jak formatowanie, konwersja, przygotowanie słownika oraz dodatkowa korekta językowa, co pozwoliło na obniżenie kosztów bez obniżenia jakości.

Low Cost Translation
Drukuj stronę >
W porównaniu z trybem normalnym różnica polega również na sposobie rozliczenia - objętość tekstu liczona jest nie w słowach, ale w stronach (1 strona to 1800 znaków ze spacjami), a cena za każdą rozpoczętą stronę jest stała i wynosi 24 złote.