Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
O CM

Kogo wspieramy?


Poza działalnością biznesową firma Centrum Lokalizacji CM wspiera instytucje kulturalne oraz edukacyjne we Wrocławiu i rejonie.

Nasza działalność wspierająca instytucje kulturalne polega przede wszystkim na nieodpłatnej obsłudze tłumaczeniowej wszelkich wydarzeń artystycznych organizowanych lub współorganizowanych przez nie. Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje tłumaczenie materiałów pisemnych, takich jak programy imprez muzycznych, recenzje przedstawień, życiorysy twórców, oferty i zaproszenia, a także tłumaczenia ustne podczas międzynarodowych spotkań i konferencji.

Kolejną inicjatywą naszej firmy jest wsparcie instytucji edukacyjnych poprzez fundowanie stypendiów uczniom szczególnie uzdolnionym w kierunkach językowych.
Kogo wspieramy?
Drukuj stronę >

Program stypendialny „Świat dla Młodych” został uruchomiony w roku 2011. Wszystkich uczniów dolnośląskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zapraszamy do skorzystania z szansy otrzymania stypendium. W tym celu należy pobrać i zapoznać się ze szczegółowym regulaminem programu oraz wypełnić i wysłać wniosek o przyznanie stypendium na adres firmy CM. Informacje na temat programu stypendialnego „Świat dla Młodych” są również dostępne na stronie internetowej Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Chcielibyśmy w ten sposób pomóc w wyszukiwaniu i wspieraniu młodych talentów, mogących w przyszłości przyczynić się do rozwoju usług tłumaczeniowych w Polsce.

Od początku roku 2012 Centrum Lokalizacji CM wspiera Dom Pomocy Społecznej oraz Świetlicę Terapeutyczną dla Młodzieży w Legnicy. W ramach pomocy przekazujemy środki na organizację imprez okolicznościowych oraz uczestniczymy w ich obchodach.

Instytucją wspierana przez naszą firmę jest Centrum Ochrony Mokradeł (CMok). Wsparcie polega na hostingu strony internetowej www.bagna.pl oraz pomocy w jej obsłudze technicznej.

Nasze wsparcie obejmuje również najbardziej bezbronnych uczestników życia społecznego, czyli zwierzęta. Jesteśmy sponsorami Fundacji Tara, zajmującej się pomocą bezdomnym koniom i innym zwierzętom. Dzięki naszemu wsparciu fundacja stała się dostępna także dla osób nieznających języka polskiego.