Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
USŁUGI

Tłumaczenia angielski


Centrum Lokalizacji CM specjalizuje się w realizacji projektów tłumaczeniowych na języki środkowo- i wschodnioeuropejskie. Nasz zespół, składający się z grupy doświadczonych tłumaczy oraz sieci biur partnerskich w całej Europie umożliwia realizację zleceń wyłącznie przez osoby, dla których język docelowy jest językiem ojczystym.

Potrzeby rynku i naszych klientów sprawiają, że najczęściej językiem źródłowym jest język angielski, niemiecki, francuski, włoski oraz hiszpański.

Projekty realizowane z wykorzystaniem zasobów wewnętrznych to tłumaczenia na język polski, natomiast projekty wymagające tłumaczenia na takie języki, jak białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, estoński, litewski, łotewski, macedoński, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, ukraiński, węgierski, a także zachodnioeuropejskie wykonujemy przy udziale naszych współpracowników w innych krajach.

Tłumaczenia angielski
Drukuj stronę >
Tak rozbudowana sieć partnerów, stale poszerzana o nowe zasoby w wielu krajach całego świata, umożliwia Centrum Lokalizacji CM zagwarantowanie profesjonalnej lokalizacji w praktycznie dowolnej kombinacji językowej.