Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
O CM

ISO 17100


Firma Centrum Lokalizacji CM należy do grona najlepszych biur tłumaczeń zarówno w Polsce, jak i na świecie. Posiadamy certyfikat ISO 17100 potwierdzający wdrożenie europejskiej normy dotyczącej usług tłumaczeniowych, lokalizacyjnych oraz zarządzania projektami. Audyt certyfikacyjny przeprowadzany jest co roku przez niezależną jednostkę certyfikacyjną.

Przynależność naszej firmy do nielicznej grupy agencji tłumaczeń posiadających ten certyfikat stawia CM na pozycji lidera jakości w branży usług lokalizacyjnych.

Norma ISO 17100 odnosi się wyłącznie do usług tłumaczeniowych. Zawiera ona definicję usługi oraz zbiór procedur i wymagań dotyczących świadczenia wysokiej jakości usług tłumaczeniowych, zarządzania projektami, dokumentami i kadrą.

Polska wersja Normy Europejskiej ISO 17100 została opracowana przez Polski Komitet Normalizacyjny (PKN) we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Biur Tłumaczeń (PSBT) i opublikowana w listopadzie 2015 r.
ISO 17100
Drukuj stronę >