Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
Infosystem

Powrót >
Lokalizacja - usługa niezbędna dla IT, przydatna dla wszystkich.

Choć ostatnia edycja targów Infosystem nie była licznie reprezentowana przez firmy informatyczne, firma CM wyraźnie zaznaczyła swoją obecność na rynku lokalizacyjnym w Polsce. Prezentacja „Lokalizacja - usługa niezbędna dla IT, przydatna dla wszystkich” miała na celu uświadomienie potencjalnym klientom różnic pomiędzy lokalizacją a zwykłym tłumaczeniem.

Przedstawiliśmy sytuacje, w których warto wybrać firmę świadczącą profesjonalne usługi lokalizacyjne, ponieważ ułatwia to ekspansję przedsiębiorstw na nowe rynki, a co za tym idzie zapewnia szybki zwrot z inwestycji i zwiększenie konkurencyjności.

Pokazaliśmy również na kilku przykładach zastosowanie lokalizacji w różnych branżach, wśród których informatyka jest najważniejszą, ale na pewno nie jedyną.

Osoby odwiedzające stoisko CM mogły zapoznać się z innowacyjnymi technologiami stosowanymi przez nas oraz poznać szczegóły procesu lokalizacji.