Tłumaczeniowe

CM jest firmą, która zawsze kładła duży nacisk na kształcenie młodych i ambitnych ludzi. Wielu profesjonalnych tłumaczy działających obecnie na rynku lokalizacyjnym zaczynało swoją karierę zawodową w naszej firmie.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że nawet po skończeniu renomowanych studiów, podczas których studenci otrzymują olbrzymią wiedzę teoretyczną, warsztat tłumacza można poznać jedynie poprzez codzienną pracę w profesjonalnej agencji tłumaczeń.

Zapraszamy wszystkich młodych absolwentów lub studentów końcowych lat do odbycia praktyki w naszej firmie. Zapewniamy stały kontakt z profesjonalistami z branży lokalizacyjnej, możliwość praktycznego poznania najczęściej używanych narzędzi CAT i narzędzi do wykonywania automatycznych korekt. Podczas praktyki będzie można także zapoznać się z zasadami wykonywania redakcji tekstów oraz zarządzania projektami tłumaczeniowymi.

Praktykanci będą mieli możliwość współpracy z ludźmi, którzy od wielu lat zajmują się lokalizacją i tłumaczeniami technicznymi.

Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk organizowanych w CM, prosimy o zapoznanie się z programem, a także o kontakt telefoniczny z biurem lub mailowy na adres hr@cmlocalization.eu.


Patrz także