Tłumaczeniowe

CM jest firmą, która zawsze kładła duży nacisk na kształcenie młodych i ambitnych ludzi. Wielu profesjonalnych tłumaczy działających obecnie na rynku lokalizacyjnym zaczynało swoją karierę zawodową w naszej firmie.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że nawet po skończeniu renomowanych studiów, podczas których studenci otrzymują olbrzymią wiedzę teoretyczną, warsztat tłumacza można poznać jedynie poprzez codzienną pracę w profesjonalnej agencji tłumaczeń.

Zapraszamy wszystkich młodych absolwentów lub studentów końcowych lat do odbycia praktyki w naszej firmie. Zapewniamy stały kontakt z profesjonalistami z branży lokalizacyjnej, możliwość praktycznego poznania najczęściej używanych narzędzi CAT i narzędzi do wykonywania automatycznych korekt. Podczas praktyki będzie można także zapoznać się z zasadami wykonywania redakcji tekstów oraz zarządzania projektami tłumaczeniowymi.

Praktykanci będą mieli możliwość współpracy z ludźmi, którzy od wielu lat zajmują się lokalizacją i tłumaczeniami technicznymi.

Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk organizowanych w CM, prosimy o zapoznanie się z programem, a także o kontakt telefoniczny z biurem lub mailowy na adres hr@cmlocalization.eu.


Patrz także

Informatyczne

Informatyczne

Nowoczesna firma zajmująca się usługami tłumaczeniowymi, a do takich niewątpliwie zalicza się Centrum Lokalizacji CM, wykorzystuje w swojej pracy liczne narzędzia informatyczne. Należą do nich oczywiście programy CAT, ale to tylko jedno z wielu rozwiązań, które stosujemy codziennie w naszej pracy.

Czytaj więcej

Zarządzanie projektem

Zarządzanie projektem

Zapraszamy osoby pragnące sprawdzić w praktyce i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny zarządzania projektami do odbycia praktyki w naszej firmie. Jest ona skierowana zarówno do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą lokalizacyjno-tłumaczeniową, jak i tych, którzy planują pracę na stanowisku kierownika projektu w innej branży.

Czytaj więcej

Sprzedażowe

Sprzedażowe

W związku ze stale poszerzającą się bazą klientów CM oferuje możliwość odbycia praktyk z zakresu sprzedaży i promocji usług. Praktyki są skierowane do wszystkich studentów i młodych absolwentów, którzy są zainteresowani tym obszarem działalności, a także podniesieniem kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy.

Czytaj więcej