Informatyczne

Wykorzystujemy zróżnicowane programy do kontroli jakości, zarówno własne, jak i innych firm, w obsłudze projektów oraz kontaktach z klientami pomaga nam autorskie oprogramowanie, a sieć wewnętrzną oraz stronę internetową obsługują serwery oparte na systemie Linux. Ponadto korzystamy z rozwiązań typu open-source do obsługi tłumaczeń maszynowych, terminologii i wielu innych niestandardowych operacji, zapewniających naszej firmie przewagę konkurencyjną.

Wszystkie te systemy wymagają ciągłego nadzoru, rozszerzania i zarządzania, aby działały optymalnie i szybko dostosowywały się do zmian w otaczającym nas środowisku biznesowym. Aby zapewnić optymalne działanie wszelkich wykorzystywanych w firmie systemów informatycznych, musimy tworzyć programy i skrypty w takich językach, jak C++, Perl, SQL, PHP, Java i innych. Pracując w branży lokalizacyjnej od 15 lat poznaliśmy wiele praktycznych zastosowań tych języków i potrafimy tego nauczyć.

Zapraszamy osoby pragnące sprawdzić w praktyce i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny informatyki do odbycia praktyki informatycznej w naszej firmie. Praktyka jest skierowana do wszystkich studentów i młodych absolwentów, którzy są zainteresowani tym obszarem działalności, a także podniesieniem kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk organizowanych w CM, prosimy o zapoznanie się z programem, a także o kontakt telefoniczny z biurem lub mailowy na adres hr@cmlocalization.eu.


Patrz także

Zarządzanie projektem

Zarządzanie projektem

Zapraszamy osoby pragnące sprawdzić w praktyce i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny zarządzania projektami do odbycia praktyki w naszej firmie. Jest ona skierowana zarówno do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą lokalizacyjno-tłumaczeniową, jak i tych, którzy planują pracę na stanowisku kierownika projektu w innej branży.

Czytaj więcej

Sprzedażowe

Sprzedażowe

W związku ze stale poszerzającą się bazą klientów CM oferuje możliwość odbycia praktyk z zakresu sprzedaży i promocji usług. Praktyki są skierowane do wszystkich studentów i młodych absolwentów, którzy są zainteresowani tym obszarem działalności, a także podniesieniem kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy.

Czytaj więcej

Tłumaczeniowe

Tłumaczeniowe

Zapraszamy osoby pragnące rozwinąć swoje umiejętności w zakresie translatoryki i tłumaczeń technicznych. Praktyki tłumaczeniowe są skierowane do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z tłumaczeniami pisemnymi i technicznymi z użyciem zaawansowanych programów CAT i kontroli jakości.

Czytaj więcej