Strona główna
Kontakt Kontakt | Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas | Broszura ogólna Pobierz broszurę | Broszura techniczna Pobierz broszurę | English English
FacebookTwitterLinkedIn
   LOCALIZATION CENTER
O CM

Czym się zajmujemy?


Centrum Lokalizacji CM świadczy usługi językowe dla klientów z całego świata. Zakres oferowanych usług obejmuje m.in. lokalizację oprogramowania wraz z tłumaczeniem dokumentacji, lokalizację stron internetowych, tłumaczenia tekstów specjalistycznych, informatycznych, technicznych, medycznych, prawnych, marketingowych i wielu innych.

Ponadto oferujemy współpracę z klientem w zakresie internacjonalizacji, tworzenia oraz rozwijania bazy terminologii, przygotowania dokumentów do publikacji, tak w formie elektronicznej, jak i drukowanej oraz weryfikację i kontrolę jakości tłumaczeń. Tworzone przez nas dedykowane narzędzia informatyczne, takie jak KeyStone™ i TEXT™, wspomagają proces lokalizacji i zapewniają gwarantowany poziom usług.

Przy realizacji usług wykorzystujemy oprogramowanie wspomagające proces tłumaczenia oraz autorskie rozwiązania usprawniające realizację projektów lokalizacyjnych.

Czym się zajmujemy?
Drukuj stronę >
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyczna znajomość stosowanych rozwiązań pozwalają na skuteczne doradzanie klientom w zakresie budowy efektywnego systemu lokalizacji dopasowanego do potrzeb przedsiębiorstwa, zarówno obecnych, jak i przyszłych.